Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos

Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos gali būti organizuojamos ir teikiamos asmenims, kurie negali pasirūpinti asmenine higiena dėl sąlygų namuose nebuvimo (gyvenantys būstuose be patogumų) arba dėl to, kad neturi nuolatinės gyvenamosios vietos bei gyvena įtakojant kitoms sudėtingoms aplinkybėms.

Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos apima:

  1. dušo paslaugų organizavimą ir teikimą;
  2. skalbimo paslaugų organizavimą ir teikimą;
  3. skalbinių džiovinimo organizavimą ir teikimą.

Asmuo ar jo globėjas, rūpintojas, pageidaujantis gauti asmeninės higienos ir priežiūros paslaugas, kreipiasi į Paslaugų centro socialinį darbuotoją ir pateikia šiuos dokumentus:

  1. prašymą socialinėms paslaugoms gauti SP8 (patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro);
  2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Apmokėjimas už paslaugą:

Už Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugas asmenys (šeimos) moka Ukmergės rajono savivaldybės tarybos patvirtintą kainą.

Nustatant asmens (šeimos) mokėjimo už bendrąsias socialines paslaugas dydį, atliekamas asmens (šeimos) finansinių galimybių vertinimas. Asmens (šeimos) finansinės galimybės nevertinamos, kai asmuo (šeima) sutinka mokėti visą bendrųjų socialinių paslaugų kainą.

Asmeniui (šeimai), Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nustatyta tvarka gaunančiam socialinę pašalpą, arba asmeniui (šeimai), kurio pajamos (vidutinės šeimos pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui) mažesnės už valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dvigubą dydį, visos bendrosios socialinės paslaugos teikiamos nemokamai.

Paslauga Kaina
Skalbimas (1 skalbimas, iki 8 kg skalbinių) 1,50 Eur
Skalbinių džiovinimas ( 1 džiovinimas iki 8 kg skalbinių) 1,00 Eur
Dušo paslauga iki 0,5 val. 1,50 Eur

Dėl paslaugos kreiptis į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą, adresu Deltuvos g. 19, Ukmergė, 102 kab. Informacija telefonu  +370 340 51924

Darbo laikas I-IV 8-17, V – 15.45 (prieš šventes – 1 valandą trumpiau). Pietų pertrauka I –V 12.00-12.45